header image
Home arrow Home
Home
Teoria grafów w sieciach
Oceny: / 6

Reprezentacja sieci w formie graficznej ma swoje matematyczne podstawy w teorii grafów. W teorii grafów terminami określającymi węzeł jest wierzchołek, a łącze jest łukiem (rys. 1). Topologia sieci jest, więc zbiorem łączy, które łączą węzły (elementy sieciowe).

Inżynieria ruchu w sieci Internet
Oceny: / 5

Ruch danych (data traffic) w Internecie rośnie w oszałamiającym tempie. Jest on kształtowany i zasilany przez nowe wyznaczniki ekonomii. Nowoczesne techniki biznesowe zwróciły się w stronę Internetu, tworząc globalny, wirtualny market dla nowych produktów i usług (tzw. global market). Te szeroko potwierdzone trendy na rynku, charakteryzują się eksplozją danych w każdej jego postaci.

SLA i sprawne zarządzanie ruchem
Oceny: / 1

Wdrożenie poziomu jakości usług SLA (ang. Service Level Agreement), jest potrzebne przy implementowaniu usług w sieciach teleinformatycznych. Każda nowa usługa, czy jest to aplikacja zamawiania biletów, system płac, rozliczeń lub ewidencjonowania pojazdów, generuje pewien ruch o specyficznych wymaganiach na jakość przesyłania danych, czyli SLA. Proces, jaki należy wykonać przy ustanowieniu SLA jest relatywnie prosty, jednak należy wykonać ogromną pracę przy detalach jej wdrożenia. Zanim będziemy negocjować i wyznaczać SLA, należy wykonać trzy podstawowe kroki.

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 43 - 48 z 81